Zásady ochrany osobních údajů

Máte-li zájem získat metodiku Hello Ruby pro školy, budeme Vás e-mailem informovat, že je připravena ke stažení (případně že je k dispozici nová verze metodik). Vaše kontaktní údaje budeme uchovávat po dobu maximálně deseti let a zacházet s nimi budeme s respektem. Z našeho seznamu adresátů se můžete kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz pro odhlášení v patičce jakéhokoliv emailu, který od nás obdržíte.

Pokud jste nám pomocí formuláře pro připomínkování metodiky zaslali Vaši zpětnou vazbu, dovolíme si Vás kontaktovat v případě nesrovnalostí nebo dalších dotazů.

Přečtěte si prosím pozorně následující zásady ochrany osobních údajů a kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy nebo obavami ohledně našich postupů ochrany osobních údajů na adrese ahoj@helloruby-pro-skoly.cz.

V případě, že vyjádříte zájem o metodiku, shromažďujeme vaše jméno a příjmení, e-mailovou adresu, název vzdělávací instituce, v rámci níž budete metodiku využívat a také v jakém kraji se instituce nachází.

Pokud jste nám pomocí formuláře pro připomínkování metodiky zaslali Vaši zpětnou vazbu, shromažďujeme Vaše jméno a příjmení, Váš e-mail, telefon (pokud jste ho uvedli) a název vzdělávací instituce, v rámci níž jste metodiky Hello Ruby pro školy testovali.

Vyjádřili jste li zájem o metodické materiály, Vaše údaje použijeme k tomu, abychom vás informovali, že jsou ke stažení nové verze metodik.

Údaje nesdílíme se třetími stranami.

Vaše osobní údaje zpracováváme na základě Vašeho souhlasu. Z našeho seznamu adresátů se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz pro odhlášení v zápatí jakéhokoliv emailu, který od nás obdržíte, nebo nás kontaktujte na adrese ahoj@helloruby-pro-skoly.cz.

Používáme šifrovanou technologii, abychom zabránili neoprávněnému přístupu, použití, zničení nebo zveřejnění shromážděných údajů.

Máte právo odvolat svůj souhlas jednoduše tím, že se odhlásíte z našeho seznamu adresátů kliknutím na odkaz pro odhlášení v patičce každého e-mailu, který od nás obdržíte. Můžete také odvolat svůj souhlas, opravit nebo změnit e-mailovou adresu, kterou ukládáme, kontaktováním nás na adrese ahoj@helloruby-pro-skoly.cz.

Vždy nás můžete kontaktovat na adrese ahoj@helloruby-pro-skoly.cz.

Připojte se k FB skupině Hello Ruby (CZ).

Eva Nečasová
eva@designity.cz

Anna Brzáková
anna@dynastie.cz
Nakladatelství Dynastie​

Hello Ruby

Linda Liukas (oficiální stránka)

tucnak

Všechny vznikající metodiky podléhají licenci CC BY-NC-SA.

Hello Ruby 2022 🍪 K analýze návštěvnosti používáme sušenky 🍪 a nemáme rádi lišty.